tel. (15) 844-88-08, faks (15) 844-86-16 wotuw.sekretariat@gmail.com

Koronowirus – Rozpocznij leczenie

Szanowni Państwo

Informujemy, że wznowiliśmy planowe przyjęcia na psychoterapię w Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Stalowej Woli.

Warunkiem przyjęcia do Oddziału jest wykonania badania w kierunku SARS-CoVid-2. Badanie wykonywane jest na koszt placówki, zgoda na takie badanie i jego negatywny wynik jest jednym z warunków rozpoczęcia psychoterapii w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Stalowej Woli.

Wszystkich, którzy byli już na rozmowie konsultacyjnej w naszym Ośrodku i mieli wyznaczony termin na rozpoczęcie terapii, a nie został on dochowany z przyczyn epidemicznych, informujemy, że dostarczone po konsultacji skierowania zachowują ważność do momentu przyjęcia. Będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie w celu ustalenia nowego terminu przyjęcia do Ośrodka.

Ci z Państwa, którzy chcieliby podjąć terapię w naszej placówce, a nie byli na rozmowie konsultacyjnej informujemy, że takie rozmowy odbywają się aktualnie tylko telefonicznie pod numerami 15 844-86-16, 844-88-08 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim Darczyńcom – za kombinezony, maseczki, przyłbice, rękawiczki i gogle.

Podarowany nam sprzęt będzie służył do zabezpieczania zdrowia Pacjentów oraz Personelu Ośrodka.